Bank Spółdzielczy w Tucholi posiada bogatą ofertę kredytową z atrakcyjnym oprocentowaniem dla osób fizycznych.

 

Kredyt gotówkowy

 

Kredyt z atrakcyjnym i konkurencyjnym oprocentowaniem udzielany jest na własne potrzeby konsumpcyjne Kredytobiorcy. Maksymalny okres kredytowania do 84 miesięcy. Kwota kredytu jest uzależniona od dochodów Kredytobiorcy.

Jak najprościej weźmiesz kredyt gotówkowy?

Złóż już dziś wniosek kredytowy on-line. Skorzystaj ze strony, na której jesteś albo zaloguj się na swoje konto w serwisie transakcyjnym

Wniosek o kredyt gotówkowy w 5 krokach:

  1. Pobierz wniosek kredytowy wraz z załącznikami z naszej strony www
  2. Wypełnij i prześlij wypełniony wniosek na adres kredyty@bstuchola.pl
  3. Poczekaj na kontakt telefoniczny lub mailowy z pracownikiem Banku który przedstawi przygotowana dla Ciebie ofertę kredytową.
  4. Umów się w dogodnym dla Ciebie terminie na podpisanie umowy kredytowej
  5. Ciesz się z dodatkowych środków na twoim koncie

A co, jeśli zmienisz zdanie?

Bez obaw, możesz odstąpić od umowy w ciągu 14 dni od jej podpisania.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr telefonu 52-334-37-71  lub za pomocą poczty elektronicznej kredyty@bstuchola.pl

POBIERZ WNIOSEK

 

Kredyt promocyjny

Kredyt promocyjny– sezonowy kredyt gotówkowy, wprowadzany w Banku w okresach świątecznych, wakacyjnych. Przeznaczony jest głównie dla osób posiadających stałe dochody i rachunek ROR w naszym Banku.

 

Kredyt odnawialny ROR

Praktyczny i tani kredyt udzielany osobom posiadającym w naszym Banku rachunek ROR. Kredyt jest udzielony w formie linii kredytowej na okres 12 miesięcy, przy czym po tym okresie, po wpłaceniu przez Kredytobiorcę prowizji i innych opłat zgodnie z Taryfą następuje automatycznie odnowienie kredytu na następny taki sam okres i tę samą kwotę, bez konieczności dokonywania spłat oraz składania wniosku i podpisywania aneksu do umowy (max. okres kredytowania do 5 lat). Każda spłata całości lub wykorzystanej części kredytu powoduje, iż odnawia się do kwoty określonej w Umowie i może być wielokrotnie wykorzystywany w okresie kredytowania. Dodatkowym atutem tego kredytu jest fakt, iż odsetki naliczane są tylko za te dni i od tej kwoty kiedy korzysta się kredytu. Jeśli nie korzysta się z przyznanego limitu – nie płaci się odsetek.

Kredyt mieszkaniowy

Nasz bank udziela także kredyty mieszkaniowe o bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu i o długim okresie kredytowania (do 25 lat) które mogą być przeznaczone na:

  1. budowę, nadbudowę, rozbudowę, lub dokończenie budowy, oraz remont i modernizację,
  2. adaptację pomieszczenia niemieszkalnego na cele mieszkalne,
  3. zakup i nabycie działki budowlanej, lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, własnościowego spółdzielczego prawa do lokalu mieszkalnego na rynku pierwotnym lub wtórnym itp.
  4. inne cele związane z zaspokajaniem potrzeb mieszkaniowych.