Sieć terminali POS Planet Pay

Sieć terminali POS Planet Pay

 

 

Planet Pay to nowoczesna sieć terminali płatniczych wprowadzona na rynek przez spółkę ITCARD S.A., oferująca kompleksowe rozwiązania dla szybkiej, bezpiecznej i ekonomicznej akceptacji kart płatniczych Visa i MasterCard w terminalach POS. Nasze terminale obsługują płatności zbliżeniowe oraz posiadają wszystkie wymagane przez organizacje płatnicze certyfikaty bezpieczeństwa.

W ofercie posiadamy pełen wachlarz usług dodatkowych, takich jak:

CASH BACK

Cash Back jest usługą, dzięki której posiadacz karty może przy okazji dokonania transakcji swobodnie wypłacać do 500 zł). Od każdej takiej transakcji Akceptant otrzymuje ustaloną prowizję. Usługa ta sprawia, że klient chętniej dokonuje zakupów, łącząc je z możliwością wypłaty dowolnej kwoty gotówki do 500 zł.

LOGO NA TERMINALU I WYDRUKU

Usługa pozwala na umieszczenie logo firmy Akceptanta na każdym wydruku z terminala POS. Dodatkowo istnieje możliwość umieszczenia logo na wyświetlaczu terminala. Zachęcamy do skorzystania z tej darmowej możliwości promocji swojej marki.

DOŁADOWANIA GSM

Prepaid GSM – doładowania telefoniczne są udostępniane do sprzedaży w terminalu płatniczym. Oferujemy sprzedaż kodów prepaid wszystkich znaczących operatorów telefonicznych na rynku takich jak Plus, Orange, T-mobile, Virgin Mobile, Heyah czy Lyca Mobile.

BLIK

system płatności mobilnych umożliwiający płatność za pomocą sześciocyfrowego kodu wyświetlonego przez aplikację mobilną banku, służący między innymi do zaakceptowania transakcji na terminalu POS

DCC

Dynamic Currency Conversion to nowoczesna usługa to nowoczesna usługa pozwalająca obcokrajowcom na dokonywanie płatności w walucie rachunku. Podczas realizacji transakcji w punkcie handlowo-usługowym, Klient ma możliwość zapłaty w PLN bądź w swojej walucie.

PREAUTORYZACJA

Usługa dedykowana dla branż takich jak hotele i wypożyczalnie polegająca na rezerwacji środków na rachunku klienta na poczet ich późniejszej płatności.

Terminale płatnicze oferowane naszym klientom:

Warunki handlowe:

Cena dzierżawy terminala POS zawiera:

  • Wszystkie opłaty związane z transmisją danych;
  • Obsługę kart zbliżeniowych;
  • Usługa BLIK
  • Szkolenie z zakresu obsługi terminala POS;
  • Zestaw materiałów marketingowych;
  • Elektroniczną fakturę;
  • Całodobowe wsparcie Contact Center.

Ponadto:

  • Masz możliwość zarobienia do 5% prowizji na sprzedaży Doładowań GSM;
  • Za każdą transakcję typy Cash Back przeprowadzoną na terminalu POS oferujemy 0,30 zł;
  • Nie wymagamy wykonania minimalnego obrotu miesięcznego na termianlu POS.