Sprawdź co potrafi nowa aplikacja SGB Mobile!

Pobierz SGB Mobile i miej bank w zasięgu ręki!

 

 

Dostęp do rachunku kiedy chcesz

W aplikacji sprawdzisz stan konta (dla Twoich rachunków osobisty, oszczędnościowych oraz wszystkich kart), historię wydatków i wpływów oraz szczegółowe informacje o koncie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przelewy w dowolnym momencie

Łatwo i bezpiecznie zrealizujesz przelew – za pomocą smartfona lub tabletu. Nie odkładaj płatności na później -parę kliknięć i masz je z głowy.

 

 

 

 

 

 

Portfele cyfrowe i BLIK

W SGB Mobile szybko aktywujesz usługę BLIK oraz dodasz swoją kartę do portfela cyfrowego Google Pay lub Apple Pay. Płać mobilnie tak jak Ci najwygodniej. W aplikacji masz kontrolę nad swoimi kartami, możesz je zablokować w portfelach cyfrowych  na wszystkich urządzeniach mobilnych. Ta usługa to bezpieczeństwo i ogromna wygoda w jednym.

 

 

 

 

 

Zarządzanie subskrypcjami

To zupełnie nowa usługa, dzięki której możesz w jednym miejscu sprawdzić, w jakich sklepach internetowych zarejestrowana jest Twoja karta płatnicza SGB oraz możesz zablokować pobieranie środków z kasty przez sklep internetowy. Nowa funkcjonalność to również śledzenie na bieżąco do jakich abonamentów subskrypcyjnych dodałeś kartę SGB oraz możliwość zablokowania w prosty sposób kolejnej płatności, np. za serwis streamingowy.

 

 

 

 

Zmień limit

Dzienne limity transakcji są dodatkowym zabezpieczeniem Twoich pieniędzy, jednak zdarzają się jednorazowe większe zakupy. Teraz możesz w łatwy i bezpieczny sposób zwiększyć lub zmniejszyć limit za pomocą aplikacji – już nie musisz iść do banku!

 

 

 

 

 

Korzystaj z dobrze zaprojektowanej aplikacji mobilnej

SGB Mobile jest przejrzysta, funkcjonalna i po prostu ładna. Ogromną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa, dlatego aplikacja posiada szereg zabezpieczeń, a płatności i dyspozycje potwierdzasz bezpiecznymi metodami autoryzacji. Znajdziesz w niej wszystko,czego potrzebujesz do codziennego bankowania.

 

 

 

 

Autopay to automatyczne opłaty za autostrady. Wystarczy, że jednorazowo wprowadzisz dane swojego pojazdu do SGB Mobile by swobodnie poruszać się po autostradzie. Jest to darmowa usługa, tzn. użytkownik nie ponosi żadnych dodatkowych opłat za przejazd autostradami. Na specjalnie oznaczonych bramkach system, po rozpoznaniu auta pobierze automatycznie opłatę z rachunku oraz umożliwi dalsze podróżowanie bez zatrzymywania się i stania w długich kolejkach.

 

Pobierz już teraz z Google Play lub Apple Store i ciesz się bankowością w każdym momencie.
Pliki do pobrania

Liczba plików: 2