Paybynet – szybkie przelewy online i Express Elixir – przelewy natychmiastowe

Express Elixir

Już w naszym Banku !

Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy iż od 01 lipca Bank wprowadził do swojej oferty przelewy natychmiastowe Express Elixir. Przelewy wykonywane w ramach usługi przekazywane są w czasie rzeczywistym, czyli transfer środków pomiędzy kontami w różnych bankach (uczestnikami systemu) odbywa się w zaledwie kilka sekund.

Dlaczego warto skorzystać z systemu Express Elixir:

 • szybkość – przelew Express Elixir wykonywany jest natychmiast – większość transakcji realizowana jest w czasie kilku sekund, dlatego jest to optymalne rozwiązanie w sytuacji, gdy liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
 • wygoda – wystarczy zalogować się do swojego konta przez system bankowości elektronicznej i dokonać płatności,
 • bezpieczeństwo – Express Elixir obsługuje KIR, czyli instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami w Polsce.

System Express Elixir to:
• usługa dedykowana klientom indywidualnym,
• szybki sposób przekazywania pieniędzy między kontami w różnych bankach,
• limit pojedynczej transakcji 10 000 zł,
• realizacja przelewów 24h/7.

 

Jak działa Express Elixir?

 • Aby móc złożyć dyspozycję realizacji przelewu natychmiastowego konieczne jest, aby bank odbiorcy przelewu był dostępny w systemie i realizował przelewy natychmiastowe (lista banków realizujących przelewy natychmiastowe dostępna jest na stronie internetowej KIR – tabela dostępności).
 • Przelew natychmiastowy można realizować za pośrednictwem kanału elektronicznego eBankNet.
 • Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona 24h/7.
 • Dyspozycja przelewu natychmiastowego może zostać złożona wyłącznie z datą bieżącą.

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Teraz dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe.


PayByNet

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności “Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, możesz dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Korzystanie z usługi  Paybynet wymaga dostępu do bankowości elektronicznej. Dzięki tej usłudze za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka.

Jak korzystać z „Paybynet” ?

 • w chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatności w systemie „Paybynet”, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać „Paybynet”, a po wyświetleniu strony serwisu – kliknąć logo SGB – Spółdzielcza Grupa Bankowa, a następnie wybrać województwo kujawsko-pomorskie i Bank Spółdzielczy w Tucholi,
 • automatycznie następuje przekierowanie na stronę logowania do bankowości elektronicznej,
 • po udanym zalogowaniu wyświetla się strona z danymi do przelewu, system poprosi o autoryzacje przelewu, który został wygenerowany (przelew wygeneruje się automatycznie)
 • sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu Sprzedający może przystąpić do realizacji zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

 • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
 • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
 • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Obecnie wiele sklepów internetowych umożliwia płatność przy użyciu Paybynet m.in.korzystające z systemów :

Przelewy24,Transferuj.pl, eService Online, Dotpay.pl,  Tpay.com, PayU (Allegro) itp…

Więcej informacji na temat usługi Paybynet – na stronie www.paybynet.pl  Zapraszamy do zakupów w internecie z Bankiem Spółdzielczym w Tucholi i „Paybynet”