Paybynet – szybkie przelewy online

Dzięki usłudze bezpiecznych płatności internetowych Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Jak bezpiecznie płacić przez Internet?

Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności “Paybynet”, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.

Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie nie tylko w e-sklepach. Korzystając z usług e-urzędu, możesz dzięki Paybynet wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

Korzystanie z usługi  Paybynet wymaga dostępu do bankowości elektronicznej. Dzięki tej usłudze za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka.

Jak korzystać z „Paybynet” ?

  • w chwili dokonywania zakupów w sklepie internetowym, który akceptuje płatności w systemie „Paybynet”, przy wyborze rodzaju płatności, należy wybrać „Paybynet”, a po wyświetleniu strony serwisu – kliknąć logo SGB – Spółdzielcza Grupa Bankowa, a następnie wybrać województwo kujawsko-pomorskie i Bank Spółdzielczy w Tucholi,
  • automatycznie następuje przekierowanie na stronę logowania do bankowości elektronicznej,
  • po udanym zalogowaniu wyświetla się strona z danymi do przelewu, system poprosi o autoryzacje przelewu, który został wygenerowany (przelew wygeneruje się automatycznie)
  • sklep otrzymuje informację o wykonanej płatności, dzięki temu Sprzedający może przystąpić do realizacji zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z bezpiecznych płatności internetowych Paybynet:

  • bezpieczeństwo płatności – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • szybkość płatności – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • wygoda użytkownika – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

Obecnie wiele sklepów internetowych umożliwia płatność przy użyciu Paybynet m.in.korzystające z systemów :

Przelewy24,Transferuj.pl, eService Online, Dotpay.pl,  Tpay.com, PayU (Allegro) itp…

Więcej informacji na temat usługi Paybynet – na stronie www.paybynet.pl  Zapraszamy do zakupów w internecie z Bankiem Spółdzielczym w Tucholi i „Paybynet”